Zadzwoń i zamów taksówkę w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Wycieczka na Rysy od strony Słowackiej - transport

 

Planujesz wycieczkę na Rysy od strony Słowackiej i szukasz komfortowego transportu, który zawiezie Cię pod szlak na Słowacki do Popradzkiego lub Szczyrbskiego Plesa?

 

Korzystając z naszej oferty taxi z Zakopanego na Słowację możesz bez stresu zaplanować wycieczkę na Rysy rozpoczynając wędrówkę od strony Słowackiej. Nasi kierowcy dowiozą Cię bezpośrednio pod szlak pod Szczyrbskie lub Popradzkie Jezioro. Później, możesz zamówić również transport powrotny spod szlaku na Słowacji do Zakopanego, lub - jeśli planujesz powrót z Rysów od strony Polskiej, możesz skorzystać również z naszej usługi taksówki z  Palenicy Białczańskiej (Morskie Oko) do Zakopanego.

 

Szeroka oferta przewozów taxi na Słowację

 

Mamy szeroką ofertę przewozów wynajętą taksówką lub busem na Słowację. Poznaj niektóre kierunki tras, które możesz zamówić dla siebie i swoich bliskich lub grupy znajomych.

 

 • Zakopane - Popradzkie Pleso (Popradzki Staw): cena od 380 zł

 • Zakopane - Szczyrbskie Pleso (Szczyrbskie Jezioro): cena od 380 zł

 • Zakopane - Poprad (np. lotnisko Tatry): cena od 380 zł

 • Zakopane - Tatrzańska Jaworzyna: cena od 130 zł

 • Zakopane - Tatrzańska Łomnica: cena od 280 zł

 • Zakopane - Poprad: cena od 380 zł

 • Zakopane - Zdziar (np. Jaskinia Bielska): cena od 200 zł

 • Zakopane - Bachledowa Dolina (Wycieczka Spacer w Koronach Drzew): cena od 220 zł

 • Zakopane - Jasna Chopok - kompleks narciarski na terenie Słowacji: cena od 400 zł

 • Zakopane - Wysokie Tatry: cena od 280 zł

 • Zakopane - Bratysława (stolica Słowacji): cena od 1100 zł

 

Zamów wygodną taksówkę z Zakopanego na Słowację. Szeroka oferta przewozów.
Taxi, transport Zakopane Słowacja, transport szczyrsbkie pleso, transport słowacja
Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Taxi Zakopane - Słowacja

 

Oferujemy komfortowy transport taksówkami lub minibusami prosto spod Twojego miejsca zakwaterowania lub wybranego miejsca w Zakopanem i okolicach, na Słowację. Wybierz naszą usługę Taxi Słowacja - Zakopane, podróżuj komfortowo i bezpiecznie.

Wybierz firmę Taxi Bus Zakopane i skorzystaj z bezpiecznego, komfortowego i taniego transportu na zamówienie TAXI na Słowację. Planujesz wycieczkę po Słowackiej stronie Tatr, chcesz dojechać na lotnisko w Popradzie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Możesz zamówić komfortową taksówkę lub wygodnego busa na Słowację, auta z klimatyzacją, ubezpieczeniami prowadzone przez doświadczonych, licencjonowanych kierowców zapewniających bezpieczny i komfortowy transport. Służymy pomocą.

Taxi z Zakopane na Słowację - wybierz sprawdzony transport na Słowację, skorzystaj z wycieczek na Słowację. Cennik usług

Taxi Zakopane Słowacja, wyjazdy na Słowację z Zakopanego

Taxi Zakopane Słowacja - wygodny środek transportu

 

Wybierz naszą usługę i skorzystaj z wygodnego środka transportu na Słowację, prosto z wybranego miejsca w Zakopanem, Kościelisku, Poroninie i okolicach, prosto na Słowację. Zamów wygodnego busa lub taksówkę na Słowację  - szybko, komfortowo i w najbardziej atrakcyjnych cenach.

 

Najbardziej komfortowym transportem na Słowację z Zakopanego będzie zamówienie taxi Zakopane - Słowacja, ponieważ w ofercie znajdziesz bezpośredni transfer spod hotelu do wybranej atrakcji turystycznej, szlaku turystycznego lub innego dowolnego miejsca na Słowacji. Komfortowy, bezpośredni transfer na Słowację jest świetną alternatywą do innych środków transportu, ponieważ zamawiając u nas transport, podróżujesz bezpośrednio, bez kolejek i przesiadek na wybranej przez siebie trasie.

 

Cena taxi z Zakopanego na Słowację

 

Oferowane przez nas ceny taksówki z Zakopanego na Słowację, niekiedy są bardzo zbliżone do cen  busów linii regularnych razem z licznymi przesiadkami, szczególnie, kiedy zamawiasz minibusa dla grupy 6-8 osobowej, cena taxi na Słowację może być bardzo atrakcyjna.

 

Przykładowe ceny taksówki z Zakopanego na Słowację zaczynają się już od 130 zł ( w przypadku wyboru trasy z Zakopanego do Tatrzańskiej Jaworzyny). Cena taksówki z Zakopanego do słowackiego Popradu (np. na lotnisko) może wynieść około 450 zł.

Szukasz taniego i komfortowego transportu z Zakopanego lub okolic na Słowację?

 

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Taxi Bus Zakopane. Oferujemy przewozy z Zakopanego lub okolicznych miejscowości na tereny Słowacji - Tatr Wysokich, Słowackich atrakcji turystycznych. W naszej ofercie znajdziesz także całodniowe, zorganizowane wyjazdy i wycieczki na Słowację dla siebie, swoich bliskich lub znajomych. Poniżej przedstawiamy opisy różnych ofert wyjazdów w regiony Słowackich Tatr, Słowackich atrakcji turystycznych, i innych.

 

Na ten moment nasza oferta to jedyna, tak obszerna na rynku podhalańskich przewozów osób oferta wyjazdów z Zakopanego na Słowację. Potrzebujesz komfortowej taksówki, przestronnego minibusa dla 8 pasażerów, a być może musisz przewieźć większą, zorganizowaną grupę osób z Zakopanego na Słowację? Sprawdź naszą ofertę, sprostamy każdemu zadaniu. Zaufaj naszej firmie Taxi Bus Zakopane i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Poznaj Słowację od A do Z, wraz z naszą firmą Taxi Bus

 

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Taxi Bus Zakopane. Oferujemy przewozy z Zakopanego lub okolicznych miejscowości na tereny Słowacji - Tatr Wysokich, Słowackich atrakcji turystycznych. W naszej ofercie znajdziesz także całodniowe, zorganizowane wyjazdy i wycieczki na Słowację dla siebie, swoich bliskich lub znajomych. Poniżej przedstawiamy opisy różnych ofert wyjazdów w regiony Słowackich Tatr, Słowackich atrakcji turystycznych, i innych.

 

Na ten moment nasza oferta taksówek to jedyna, tak obszerna na rynku podhalańskich przewozów osób oferta wyjazdów z Zakopanego na Słowację. Potrzebujesz komfortowej taksówki, przestronnego minibusa dla 8 pasażerów, a być może musisz przewieźć większą, zorganizowaną grupę osób z Zakopanego na Słowację? Sprawdź naszą ofertę, sprostamy każdemu zadaniu. Zaufaj naszej firmie Taxi Bus Zakopane i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

ZADZWOŃ DO NAS!

Zamów transport bezpośrednio z Zakopane na Słowację. Szybki, bezpieczny transportu taxi z Zakopanego na Słowację.