Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

Taxi Bus Zakopane

Stary Młyn 1d

34-500 Zakopane

+48 504 401 505

alltour@taxi-bus-zakopane.pl

Polub nas na facebook'u

Nasza oferta

 

Taksówki w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane

Transfery Lotniskowe

 Spływ Dunajcem

Obsługa Imprez Okolicznościowych

 Wycieczki jednodniowe

Przewóz Osób

Usługi Turystyczne

Wynajem busów

Bus Taxi Zakopane Taksówki

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Taxi Bus Zakopane, Taxi Zakopane, Taxi Transfer Zakopane, Bus Taxi Zakopane, Bus Morskie Oko, Taxi Morskie Oko, Taxi Kuźnice, Taxi Termy, Transfery Lotniskowe Zakopane, Taxi 1-8 Osób Zakopane, Vip Class Taxi Zakopane, Wynajem Busów Zakopane, Wynajem Limuzyn Zakopane, Transport Na Imprezy, Przewóz Osób Zakopane, Taxi Dolina Kościeliska, Taxi Dolina Chochołowska, Taxi Murzasichle, Taxi Kościelisko, Zakopane Busy, Spływ Dunajcem Zakopane, Wynajem Autokarów Zakopane

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Poznaj Słowację od A do Z, wraz z naszą firmą Taxi Bus

 

Pomożemy Ci w zorganizowaniu komfortowego, szybkiego i taniego transferu z Zakopanego lub okolic na Słowackie szlaki tatrzańskie, atrakcje turystyczne. Zorganizujemy dla Ciebie transport w jedną stronę, transport powrotny, istnieje także wynajęcie busa lub taksówki na całodniową wycieczkę na terytorium Słowacji. Nasza oferta pozwoli znaleźć opcję transportu dostosowaną do Twoich potrzeb i wymogów. Przewozy z Zakopanego na Słowację organizujemy już nieprzerwanie od kilku lat, więc jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze odpowiedniego szlaku, znalezieniu odpowiedniego noclegu na Słowacji. Znamy doskonale obowiązujące na Słowacji przepisy. Zapoznaj się z naszymi ofertami Taxi Zakopane - Słowacja. 

Taxi, transport Zakopane Słowacja, transport szczyrsbkie pleso, transport słowacja

Szukasz taniego i komfortowego transportu z Zakopanego lub okolic na Słowację?

 

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Taxi Bus Zakopane. Oferujemy przewozy z Zakopanego lub okolicznych miejscowości na tereny Słowacji - Tatr Wysokich, Słowackich atrakcji turystycznych. W naszej ofercie znajdziesz także całodniowe, zorganizowane wyjazdy i wycieczki na Słowację dla siebie, swoich bliskich lub znajomych. Poniżej przedstawiamy opisy różnych ofert wyjazdów w regiony Słowackich Tatr, Słowackich atrakcji turystycznych, i innych.

 

Na ten moment nasza oferta to jedyna, tak obszerna na rynku podhalańskich przewozów osób oferta wyjazdów z Zakopanego na Słowację. Potrzebujesz komfortowej taksówki, przestronnego minibusa dla 8 pasażerów, a być może musisz przewieźć większą, zorganizowaną grupę osób z Zakopanego na Słowację? Sprawdź naszą ofertę, sprostamy każdemu zadaniu. Zaufaj naszej firmie Taxi Bus Zakopane i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Taxi Zakopane Słowacja, wyjazdy na Słowację z Zakopanego

Transport z Zakopanego na Słowację, oraz Słowackie wycieczki

Taxi Zakopane Słowacja

transport na Słowację

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach