Taxi Morskie Oko FAQ

pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje Taxi na Morskie Oko?

 

Taksówka lub minibus do Palenicy Białczańskiej, pod szlak nad Morskie Oko to koszt od 120 złotych. Transfer odbywa się komfortowymi pojazdami przeznaczonymi do przewozu osób, każdy pojazd posiada niezbędne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo pasażerowi, każdy pasażer ma swoje miejsce i pasy bezpieczeństwa. Każdy przejazd z naszą firmą Taxi Bus - Taxi Morskie Oko to gwarancja komfortu i bezpieczęństwa. Transport do Palenicy pod szlak na Morskie Oko odbywa się bezpośrednio spod Twojego hotelu lub pensjonatu, a o późniejszy powrót nie musisz się martwić - po prostu zapytaj, wszystko wyjaśnimy!

 

Ile kosztuje Taxi z Zakopanego do Morskiego Oka?

 

Powyżej znajdziesz nasz orientacyjny cennik Taxi Morskie Oko. Po prostu sprawdź, lub zadzwoń do nas.

 

Jak d0jechać busem do Morskiego Oka?

 

W naszej firmie Taxi Bus Zakopane korzystając z usługi Taxi Morskie Oko zamawiasz bezpośredni przejazd z punktu A pod sam szlak nad Morskie Oko. Niczym się już nie musisz martwić. 

 

Jak dojechać do Morskiego Oka?

 

Dojazdy do Palenicy Białczańskiej mogą być różnorakie - możesz skorzystać z własnego transportu, co jednak nie daje gwarancji znalezienia miejsca parkingowego, lub skorzystać z transportu pod szlak na Morskie Oko organizowanego przez naszą firmę. Nie musisz wtedy się martwić o swój samochód, stoi bezpiecznie pod pensjonatem, a kierowca bezpiecznie i szybko dowiezie Ciebie i Twoich bliskich pod sam szlak, a po skończonej wędrówce o umówionej godzinie także odwiezie bezpośrednio w wybrane przez Ciebie miejsce.

Taxi Morskie Oko taksówki do Palenicy Białczańskiej

ZADZWOŃ DO NAS!

Podane ceny usługi Taxi na Morskie Oko są cenami orientacyjnymi...

aby dokładnie ustalić, ile będzie kosztował Twój przejazd do Palenicy Białczańskej najlepiej zadzwoń do nas bezpośrednio

 

Po przejściu trasy na Morskie Oko, możesz liczyć także na nas w drodze powrotnej. Kierowcy zawsze udzielają niezbędnej rady, w jaki sposób możecie Państwo zamówić usługę taxi lub bus na powrocie z morskiego Oka do Palenicy Białczańskiej. Nie pobieramy dodatkowych opłat za powrót. Możecie Państwo liczyć na nas także w godzinach porannych i nocnych.

 

Taxi Morskie Oko - cennik

Szukasz komfortowego, sprawdzonego transportu, Taxi pod szlak na Morskie Oko?

Sprawdź nasze usługi Taxi Morskie Oko - komfortowe taksówki i busy, które dowiozą Cię prosto pod początek szlaku na Morskie Oko, do Palenicy Białczańskiej. 

 

Skorzystaj w pełni z urlopu, zostaw auto pod miejscem zakwaterowania i nie przejmuj się korkami i problemami związanymi z brakiem miejsc parkingowych. Zamówisz u nas komfortowe taksówki od 1 do 8 osób + kierowca, a także busa do 20 osób wraz z kierowcą, dowieziemy Ciebie i Twoich bliskich, znajomych pod samo wejście na szlak na Morskie Oko. To proste, rezerwujesz telefonicznie lub online usługę przewozu Taxi lub Bus na Morskie Oko, kierowca o wyznaczonej godzinie podjeżdża pod Wasze miejsce zakwaterowania i zabiera Was prosto do Palenicy Białczańskiej pod szlak na Morskie Oko. Sprawdź nasze usługi

Możesz wybrać komfortową taksówkę 1-4 osób , minibusa dla grupy 8 osobowej lub busa do 20 osób, w przypadku większej grupy. Decyzja należy do Ciebie.

Samochody 1-8 osób,

busy 8-20 osób   

W naszej firmie możesz zarezerwować transport bezpośrednio spod miejsca zakwaterowania, pod sam szlak.

Potrzebujesz busa lub taksówki do Palenicy Białczańskiej, skąd wiedzie szlak nad Morskie Oko?

Ceny już od 120 zł, lub 16zł/os

Odbiór z miejsca zakwaterowania 

Taxi Morskie Oko - Taxi Bus Morskie Oko - transport do Palenicy Białczańskiej

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

Taxi Bus Zakopane

Stary Młyn 1d

34-500 Zakopane

+48 504 401 505

alltour@taxi-bus-zakopane.pl

Polub nas na facebook'u

Nasza oferta

 

Taksówki w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane

Transfery Lotniskowe

 Spływ Dunajcem

Obsługa Imprez Okolicznościowych

 Wycieczki jednodniowe

Przewóz Osób

Usługi Turystyczne

Wynajem busów

Bus Taxi Zakopane Taksówki

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Taxi Bus Zakopane, Taxi Zakopane, Taxi Transfer Zakopane, Bus Taxi Zakopane, Bus Morskie Oko, Taxi Morskie Oko, Taxi Kuźnice, Taxi Termy, Transfery Lotniskowe Zakopane, Taxi 1-8 Osób Zakopane, Vip Class Taxi Zakopane, Wynajem Busów Zakopane, Wynajem Limuzyn Zakopane, Transport Na Imprezy, Przewóz Osób Zakopane, Taxi Dolina Kościeliska, Taxi Dolina Chochołowska, Taxi Murzasichle, Taxi Kościelisko, Zakopane Busy, Spływ Dunajcem Zakopane, Wynajem Autokarów Zakopane

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)