• Murzasichle - Zakopane, Centrum: od 70 zł


   

 • Murzasichle - lotnisko Kraków Balice: od 450 zł


   

 • Murzasichle - Szaflary, Gorący Potok: od 110 zł


   

 • Murzasichle - Kuźnice, pod Kolej na Kasprowy Wierch: od 70 zł


   

 • Szukasz ceny? Zadzwoń i poznaj koszt przewozu.
Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Zadzwoń i zamów taksówkę w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane
 • Murzasichle - Zakopane, Krupówki: od 70 zł


   

 • Murzasichle - Palenica Białczańska (Morskie Oko): od 120 zł


   

 • Murzasichle - Dworzec PKP Zakopane: od 70 zł


   

 • Murzasichle - Białka Tatrzańska: od 150 zł


   

 • Murzasichle - Termy Chochołowskie: od 150 zł


   

Taxi Murzasichle - Taxi Bus

 

Taxi Murzasichle to wygodny środek transportu , z całodobową dostępnością [24h/7]. Oferujemy wygodne taksówki i busy od 1 do 8 osób w Murzasichlu, a także transport dla większych grup nawet 30 osobowych. Zadzwoń i zamów wygodny taxi bus!

 

Komfortowe usługi taxi i bus dostępne na terenie Murzasichla i okolic. Zarezerwuj wygodną taksówkę w Murzasichlu w wybrane przez siebie miejsce.

Murzasichle to malownicza miejscowość położona w gminie Poronin. Miejscowość stanowi jedną z najważniejszych podhalańskich wiosek o charakterze wypoczynkowo - letniskowym, toteż w sezonie odwiedzają ją tłumy turystów, będąc w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, jest to idealne miejsce na wypoczynek - piękne widoki, panorama tatr, pobliskie szlaki górskie i stoki narciarskie sprawiają, że jest to miejsce bardzo atrakcyjne turystycznie. Kiedy spędzasz urlop na terenie Murzasichla, warto skorzystać z wygodnej usługi taxi Murzasichle, i zapewnić sobie i swoim bliskim wygodny transport do szlaków górskich, atrakcji turystycznych Podhala etc.

 

 

Zadzwoń i zamów wygodne taxi lub bus w Murzasichlu w atrakcyjnej cenie za przejazd taksówką lub busem.

Możesz skorzystać z oferty wygodnego transportu taxi z Murzasichla na zakopiańskie Krupówki, Baseny Termalne, Morskie Oko czy skorzystać z oferty transferu na lotnisko bądź dworzec. Taxi Murzasichle to oferta zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych nawet liczących do kilkudziesięciu osób

Aby zamówić lub zapoznać się z ofertą Taxi Murzasichle zadzwoń do nas

ZAMÓW TAXI MURZASICHLE!

Taxi Murzasichle - Zakopane 1-8 osób, wygodne i tanie taksówki w Murzasichlu

Cennik Taxi Murzasichle

 

Ceny przejazdów taksówką i busem na terenie Murzasichla - ceny taxi Murzasichle

 

Koszt taksówki z Murzasichla do Zakopanego na Krupówki wynosi już od 70 zł, z kolei kurs taxi z Murzasichla do Morskiego Oka (Palenicy Białczańskiej) to koszt od 120 zł.. Więcej orientacyjnych cen usług taxi 1-8 osób Murzasichle znajdziesz poniżej w cenniku. Więcej cen znajdziesz w naszym cenniku ogólnym TAXI.

 

Zadzwoń i zamów taksówkę w Murzasichlu

 

Potrzebujesz transport z Murzasichla do Zakopanego na Krupówki, pod szlak na Morskie Oko lub potrzebujesz dostać się do Podhalańskich Kompleksów Basenów Termalnych jak np. Termy Chochołowskie? Doskonałym wyborem środka transportu będzie Taxi Murzasichle. Skorzystaj z naszej oferty przejazdów taksówkami i busami. Zadzwoń do nas i zamów bezpośredni transfer spod swojego hotelu lub pensjonatu w Murzasichlu, bezpośrednio do miejsca, które planujesz odwiedzić.

 

Transfer z Murzasichla do Krakowa

 

Bezpośredni, komfortowy transfer z lotniska, dworca lub hotelu w Krakowie prosto w wybrane miejsce na terenie Murzasichla i okolic. Oferujemy także transfer spod pensjonatu lub hotelu w Murzasichlu prosto na lotnisko Balice w Krakowie, Dworzec Główny lub do wybranego hotelu. To proste, sprawdź wygodne transfery lotniskowe Zakopane

 

Minibus 8 osobowy z Murzasichla na Krupówki

 

Szukasz 8 - osobowego busa dla swojej rodziny lub grupy znajomych, który zawiezie Cię prosto z Murzasichla na Zakopiański deptak, a później odwiezie z powrotem do hotelu? W naszej ofercie znajdziesz również taką usługę. Zadzwoń do nas i zamów swój komfortowy transport.

 

Z Murzasichla na Morskie Oko, do Doliny Kościeliskiej...

 

Szukasz transportu z Murzasichla pod wybrany szlak tatrzański? Skorzystaj z naszej oferty transportowej Taxi Murzasichle i zamów bezpośredni transfer spod swojego pensjonatu lub hotelu w Murzasichlu. Kierowca o wybranej godzinie dowiezie Cię pod wybrany szlak turystyczny, a kiedy będziesz planował powrót, wystarczy, że zadzwonisz do nas i zamówisz kurs powrotny. To bardzo prosta, wygodna opcja podróżowania po Podhalu, dzięki której nie musisz obawiać się o korki, miejsca parkingowe etc.

 

Grupy wieloosobowe

 

Oferujemy transport także dla grup 16, 20 a nawet 30 - osobowych. Aby ustalić więcej szczegółów takiego transportu, zadzwoń do nas!

Skorzystaj z wygodnych usług transportowych taxi murzasichle. Zamów taxi lub bus w murzasichlui lub okolicach