Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Zadzwoń i zamów taksówkę w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Baseny termalne - oferta  Taxi Bus Zakopane

Termy - frajda dla dzieci, relaks dla dorosłych

ZADZWOŃ DO NAS!

Taxi na Termy Chochołowskie - zamów komfortową taksówkę prosto spod pensjonatu do Term Chochołowskich

Taxi na Baseny Termalne

 

Zarezerwuj wygodną taksówkę lub busa na dowolny kompleks basenów termalnych - możesz zamówić taxi na termy Chochołowskie, transport do Gorącego Potoku, czy Term Bania lub Bukowina. Sprawdź już dziś.

Spędzając swój urlop pod Tatrami, warto skorzystać z dobrodziejstw jakie niosą te górskie tereny - uzdrowiskowych wód termalnych wydobywanych z dużych głębokości, mających zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i ciało. Nasza firma oferuje usługi TAXI na Termy Chochołowskie, Termy Gorący potok i inne

 

Baseny termalne są niezaprzeczalnie jednymi z największych atrakcji Podhala, stąd też od lat cieszą się popularnością wśród licznie przybywających pod Tatry turystów. 

 

Zmęczony górskimi wędrówkami? Czas na relaks! Skorzystaj z oferty naszej firmy Taxi Bus Zakopane, zobacz nasze propozycje wyjazdów na Baseny Termalne. Możesz zamówić komfortową taksówkę od 1-4 osób, lub w przypadku grup zorganizowanych wybrać busa dla 8, 10 lub nawet 20 osób. Zarezerwuj wygodnie taksówkę lub busa na Termy Chochołowskie, Termy Gorący Potok, Termy Bania w Białce Tatrzańskiej lub kompleks termalny w Bukowinie Tatrzańskiej

Taxi lub bus na Termy Chochołowskie

 

Termy Chochołowskie to nowoczesny, największy kompleks basenów na Podhalu, położony w miejscowości Chochołów, u stóp Tatr Zachodnich, nieopodal granice ze Słowacją. 

Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych.

Wody termalne są bogate w wiele mikroskładników, relaks w termach gwarantuje zatem przypływ sił witalnych i regenerację po męczących wędrówkach po górach.

Termy Chochołowskie w swojej ofercie mają strefy zabaw dla dzieci, olbrzymie saunarium, strefę leczniczą z wodami siarczkowymi i solankowymi i wiele innych wodnych atrakcji,

 

Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj taksówkę na Termy Chochołowskie w naszej firmie. Gwarantujemy szybki i komfortowy przejazd taxi prosto spod Twojego miejsca zakwaterowania, pensjonatu lub hotelu w Zakopanem i okolicach prosto pod Termy w Chochołowie. Możesz zamówić zarówno komfortową taksówkę od 1 do 4 osób, jak i skorzystać z vanów lub busów osobowych. Ponadto, korzystając z naszej oferty taxi na Termy Chochołowskie otrzymasz zniżkę -10% na zakup biletów dla całej swojej rodziny lub grupy znajomych.

 

Taxi indywidualnie i dla grup na Termy Chochołowskie

 

Korzystając z usług naszej firmy oferującej transport na baseny termalne, możesz zamówić komfortowe taxi indywidualnie, jak i zamówić transport dla większej grupy osób, rodziny czy grupy przyjaciół bądź znajomych. Odbierzemy Cię prosto spod pensjonatu, ponadto nasze ceny taksówek na termy Chochołowskie są również bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę, że naszym klientom gwarantujemy rabat na zakup biletów, a także istnieje możliwość negocjacji ceny przejazdu TAXI.

 

Ceny taxi lub bus z Zakopanego lub okolic na termy w Chochołowie zaczynają się już od 100 zł za przejazd lub 16 zł/osoba w przypadku większych grup.

Taksówką na Termy Gorący Potok

 

Nowoczesny,  kompleks basenów na Podhalu, położony w miejscowości Szaflary, przy Zakopiance. 

Termy Gorący Potok  to kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Dla gości udostępnionych jest 21 niecek basenowych o różnej charakterystyce – fontanny, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie, park linowy i ścianka wspinaczkowa oraz strefa dziecięca. Baseny napełnione są siarkową wodą termalną o temperaturze 34-40°C, dlatego nawet w zimowe dni można doświadczyć niepowtarzalnego relaksu.

Termy Gorący Potok to również odprężająca strefa saun. Jako uzupełnienie termalnego relaksu w strefie SPA znajduje się bogata oferta nietuzinkowych kąpieli w nieckach z wodą o zwiększonej zawartości siarki, kąpieli borowinowych, masaży i zabiegów kosmetycznych.

 

W naszej ofercie, znajdziesz także transport na termy Gorący Potok taksówką lub busem prosto spod swojego hotelu lub pensjonatu w Zakopanem i okolicach. Możesz z niego skorzystać zarówno indywidualnie, jak i zamówić transport dla większej grupy osób. Dodatkowo, jako firma partnerska, oferujemy dla naszych klientów zniżki -20% na zakup biletów w kompleksie Gorący Potok w Szaflarach. Zobacz całą ofertę

 

Taxi lub bus prywatnie i dla grup na Gorący Potok

 

Skorzystaj z naszej oferty transportu TAXI prosto spod swojego pensjonatu lub hotelu w Zakopanem i okolicach, na Termy Gorący Potok w Szaflarach. Możesz skorzystać z naszego transportu zarówno indywidualnie jak i grupą rodzinną, znajomych lub przyjaciół. Korzystając z naszej oferty otrzymasz atrakcyjną cenę przejazdu i rabat dla całej grupy na zakup biletów w basenach. 

 

Cena taksówki lub busa z Zakopanego lub okolic na termy Gorący Potok w Szaflarach to koszt zaczynający się od 80 zł za przejazd lub 15 zł/osoba w przypadku grup.

ZADZWOŃ DO NAS!

Transport na baseny Termalne - taxi termy chochołowskie i taxi termy gorący potok

Transport Taxi do term Bukovina (Bukowina Tatrzańska) 

 

Kompleks Termalny Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej to aż dwadzieścia basenów z wodą termalną o temperaturze wody 30-38℃, umożliwiającej całoroczny relaks, bez względu na warunki pogodowe. Wyjątkowa strefa zabaw dla dzieci i starszej młodzieży - zjeżdżalnie, baseny z atrakcjami wodnymi oraz minibaseny. Na terenie Term Bukovina możesz skorzystać także z jednej z 8 rodzajów saun, m.in. góralskiej, kwiatowej, na podczerwień, rzymskiej, fińskiej.

 

Zamów taxi lub bus do Term w Bukowinie Tatrzańskiej

 

Korzystając z usług naszej firmy Taxi Bus możesz zamówić wygodnie bezpieczny i szybki transport spod pensjonatu lub hotelu w Zakopanem i okolicach, prosto do kompleksu basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej - Term Bukovina. Oferujemy transport osób indywidualnych, transport dla grup do 8 osób wygodnymi minibusami, a także przewozy dla większej ilości osób w przypadku grup zorganizowanych, chcących skorzystać z uroków wód termalnych kompleksu basenów w Bukowinie Termalnej. Nasza firma zapewni Ci także szybki, punktualny transport powrotny po skończeniu korzystania z uroków term w Bukowinie.

 

Zadzwoń i zamów już teraz komfortową taksówkę lub busa do Term w Bukowinie Tatrzańskiej

 

Cena taksówki lub busa z Zakopanego lub okolic do Bukowiny Tatrzańskiej na Termy to koszt zaczynający się od 100 zł za przejazd lub 15 zł/osoba w przypadku grup zorganizowanych. Koszt wynajęcia busa lub taksówki na termy bywa zbliżony do kosztów poruszania się zatłoczonymi busami komunikacji regularnej. 

ZADZWOŃ DO NAS!

Transport do term bukovina, taxi na termy w bukowinie tatrzańskiej