Zamów w prosty sposób przejazd do Term Chochołowskich, prosto z hotelu lub pensjonatu.

ZADZWOŃ DO NAS!

Taxi na Termy Chochołowskie - cennik

 

Orientacyjny, poglądowy cennik transportu do Term Chochołowskich

Transport z Zakopanego do Term Chochołowskich

 

Zaufaj naszej firmie, i wybierz transport z Zakopanego lub okolic prosto pod Termy Chochołowskie. Kierowca odbierze Cię prosto z miejsca Twojego zakwaterowania o wybranej przez Ciebie godzinie. Oferujemy transport bezpiecznymi i komfortowymi taksówkami i minibusami na zamówienie. W drodze powrotnej z Term Chochołowskich do Zakopanego możesz także na nas liczyć. Wystarczy, że zamówisz swój transfer z wyprzedzeniem na konkretną godzinę, lub zadzwonisz około 30 minut wcześniej, a podstawimy kierowcę który dowiezie Was z powrotem w wybrane miejsce.

 

 

Transport Termy Chochołowskie. Ile kosztuje bus na Termy Chochołowskie?

 

Nasza usługa to prywatny przewóz osób do Term Chochołowskich. Obsługujemy osoby indywidualne, a także grupy o 6,7,8 osób do nawet 30 osób jednorazowo. Koszty naszych usług, po przeliczeniu na osobę bywają zbliżone do biletów ramach kursów autobusów liniowych, z tym że nasze usługi gwarantują bezpośredni transport z pod miejsca zakwaterowania do Term  Chochołowskich (nie musisz szukać przystanków w mieście), gwarantują przejazd nowoczesnymi, ogrzewanymi i klimatyzowanymi samochodami, gdzie każdy pasażer ma miejsce siedzące. Nie musisz także martwić się o to, czy w drodze powrotnej będziesz miał się jak wrócić, nasza firma zagwarantuje Ci punktualnie transport powrotny, nawet w późnych godzinach nocnych! Zapraszamy serdecznie!

Chochołowskie Termy to największy kompleks basenów termalnych na całym Podhalu. Chochołowskie Termy składają się z ponad 30 basenów, a powierzchnia lustra wody wynosi niemal 3000 m2. Wody termalne bogate są w wiele mikroskładników, gwarantującą przypływ sił witalnych i regenerację organizmu. W Termach Chochołowskich każdy znajdzie tu coś dla siebie, do dyspozycji mamy: - strefy basenowe, baseny wewnętrze i zewnętrzne w tym baseny sportowe i pływackie, - saunarium, - strefy lecznicze (kąpiele siarczkowe, solankowe), wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, zjeżdżalnie, rwącą rzekę, jacuzzi. Ponadto na terenie obiektu znajduje się też sklep sportowy, w którym możemy zakupić np. strój kąpielowy czy akcesoria dla dzieci. W obiekcie znajdziemy również restaurację, gdzie po skończonej zabawie możemy posilić się smacznym i zdrowym posiłkiem. 

 

Termy Chochołowskie od Zakopanego oddalone są o około 20 kilometrów. Szukasz komfortowego i bezpiecznego transportu dla siebie i swoich bliskich? Sprawdź naszą ofertę transportu taksówkami i busami bezpośrednio do Term Chochołowskich!

Transport na Termy Chochołowskie - Zakopane

 

Zarezerwuj prywatny transport z Zakopanego, Kościeliska, Poronina lub okolicznych miejscowości prosto pod same wejście basenów termalnych Termy Chochołowskie. Otrzymasz zniżkę -10% na zakup biletów dla całej swojej grupy

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

Taxi Bus Zakopane

Stary Młyn 1d

34-500 Zakopane

+48 504 401 505

alltour@taxi-bus-zakopane.pl

Polub nas na facebook'u

Nasza oferta

 

Taksówki w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane

Transfery Lotniskowe

 Spływ Dunajcem

Obsługa Imprez Okolicznościowych

 Wycieczki jednodniowe

Przewóz Osób

Usługi Turystyczne

Wynajem busów

Bus Taxi Zakopane Taksówki

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Taxi Bus Zakopane, Taxi Zakopane, Taxi Transfer Zakopane, Bus Taxi Zakopane, Bus Morskie Oko, Taxi Morskie Oko, Taxi Kuźnice, Taxi Termy, Transfery Lotniskowe Zakopane, Taxi 1-8 Osób Zakopane, Vip Class Taxi Zakopane, Wynajem Busów Zakopane, Wynajem Limuzyn Zakopane, Transport Na Imprezy, Przewóz Osób Zakopane, Taxi Dolina Kościeliska, Taxi Dolina Chochołowska, Taxi Murzasichle, Taxi Kościelisko, Zakopane Busy, Spływ Dunajcem Zakopane, Wynajem Autokarów Zakopane

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach