Zadzwoń i zamów taksówkę w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane
Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Taxi na Termy Chochołowskie - Zakopane

 

Zarezerwuj prywatny transport z Zakopanego, Kościeliska, Poronina lub okolicznych miejscowości prosto pod same wejście basenów termalnych Termy Chochołowskie. Otrzymasz zniżkę -10% na zakup biletów dla całej swojej grupy

Taxi na Termy Chochołowskie to komfortowa, usługa bezpośredniego transferu prosto spod Twojego miejsca zakwaterowania, pod kompleks termalny w Chochołowie. Możesz zamówić wygodną taksówkę lub busa dla większej grupy osób z Zakopanego prosto pod Termy Chochołowskie. Skorzystaj z naszej usługi i wybierz się z nami na termy, dodatkowo uzyskując zniżkę na zakup biletów w wysokości -10% dla całej grupy.

Chochołowskie Termy to największy kompleks basenów termalnych na całym Podhalu. Chochołowskie Termy składają się z ponad 30 basenów, a powierzchnia lustra wody wynosi niemal 3000 m2. Wody termalne bogate są w wiele mikroskładników, gwarantującą przypływ sił witalnych i regenerację organizmu. W Termach Chochołowskich każdy znajdzie tu coś dla siebie, do dyspozycji mamy: - strefy basenowe, baseny wewnętrze i zewnętrzne w tym baseny sportowe i pływackie, - saunarium, - strefy lecznicze (kąpiele siarczkowe, solankowe), wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, zjeżdżalnie, rwącą rzekę, jacuzzi. Ponadto na terenie obiektu znajduje się też sklep sportowy, w którym możemy zakupić np. strój kąpielowy czy akcesoria dla dzieci. W obiekcie znajdziemy również restaurację, gdzie po skończonej zabawie możemy posilić się smacznym i zdrowym posiłkiem. 

 

Termy Chochołowskie od Zakopanego oddalone są o około 20 kilometrów. Szukasz komfortowego i bezpiecznego transportu dla siebie i swoich bliskich? Sprawdź naszą ofertę transportu taksówkami i busami bezpośrednio do Term Chochołowskich!

Transport taksówką z Zakopanego do Term Chochołowskich

 

Zaufaj naszej firmie, i wybierz transport z Zakopanego lub okolic prosto pod Termy Chochołowskie. Kierowca odbierze Cię prosto z miejsca Twojego zakwaterowania o wybranej przez Ciebie godzinie. Oferujemy transport bezpiecznymi i komfortowymi taksówkami i minibusami na zamówienie. W drodze powrotnej z Term Chochołowskich do Zakopanego możesz także na nas liczyć. Wystarczy, że zamówisz swój transfer z wyprzedzeniem na konkretną godzinę, lub zadzwonisz około 30 minut wcześniej, a podstawimy kierowcę który dowiezie Was z powrotem w wybrane miejsce.

 

 

Transport taxi na Termy Chochołowskie. Ile kosztuje bus na Termy Chochołowskie?

 

Nasza usługa to prywatny przewóz osób do Term Chochołowskich. Obsługujemy osoby indywidualne, a także grupy o 6,7,8 osób do nawet 30 osób jednorazowo. Koszty naszych usług, po przeliczeniu na osobę bywają zbliżone do biletów ramach kursów autobusów liniowych, z tym że nasze usługi gwarantują bezpośredni transport z pod miejsca zakwaterowania do Term  Chochołowskich (nie musisz szukać przystanków w mieście), gwarantują przejazd nowoczesnymi, ogrzewanymi i klimatyzowanymi samochodami, gdzie każdy pasażer ma miejsce siedzące. Nie musisz także martwić się o to, czy w drodze powrotnej będziesz miał się jak wrócić, nasza firma zagwarantuje Ci punktualnie transport powrotny, nawet w późnych godzinach nocnych! Zapraszamy serdecznie!

Taxi na Termy Chochołowskie - cennik

 

Orientacyjne ceny transportu taksówką lub minibusem do Term Chochołowskich

ZADZWOŃ DO NAS!

Zamów w prosty sposób przejazd do Term Chochołowskich, prosto z hotelu lub pensjonatu.

Taxi Termy w Chochołowie - zamów taksówkę z Zakopanego na termy chochołowskie prosto spod Twojego hotelu