Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane
Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Czy warto skorzystać z usług taksówek w Zakopanem?

 

Zakopane to specyficzne miasto pod kątem transportu - wynika to z tego, że Zakopane liczy 27 tysięcy mieszkańców, jednak w okresach wysokiego sezonu turystycznego do Zakopanego potrafi przyjechać kilkunastokrotnie więcej osób z różnych rejonów Polski, a nawet świata. Wracając do konsensusu, czy warto skorzystać z usług firm taksówkarskich w Zakopanem, takich jak nasza? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć Państwu relatywnie obiektywnie, na ile tylko możemy, w niniejszej publikacji na naszym blogu firmowym Taxi Bus Zakopane

 

Taksówki w Zakopanem mogą stanowić doskonałą alternatywę dla korzystania z własnego samochodu, jednak dla osób potrzebujących transportu szybkiego i indywidualnego, nie chcących poruszać się autobusem komunikacji miejskiej w Zakopanem i okolicach. Poruszanie się po Podhalu wynajętą taksówką lub busem w alternatywie do własnego samochodu stanowi doskonały wybór dla znużonych staniem w "wiecznych zakopiańskich korkach" lub zajmującym wiele czasu szukaniem wolnego miejsca parkingowego po zatłoczonych, zakopiańskich uliczkach.

 

Nasze taksówki i busy dostosowane są do bezpiecznego i komfortowego przewozu od 1 do 8 osób, a nasza firma łącznie jest w stanie świadczyć usługi transportowe nawet dla grup do 50 osób.

 

Taxi Zakopane - co znajdziesz w ofercie? 

 

Taksówki w Zakopanem mają szeroką ofertę dostosowaną do różnych potrzeb klientów, w tej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usługi jak lokalne przewozy na terenie Zakopanego i okolicznych miejscowości, transfery międzymiastowe, transfery lotniskowe (np transfer Zakopane - Kraków), dojazdy do popularnych stacji narciarskich, szlaków turystycznych (Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Kuźnice), basenów termalnych (Termy Chochołowskie, Termy Bania), wyjazdy na Słowację, realizacja zakupów na zamówienie, drobne usługi pomocy drogowej np. odpalenie samochodu etc.

 

W ofercie naszej firmy Taxi Bus Zakopane każdy szukający transportu na terenie Zakopanego i okolic znajdzie coś dopasowanego pod siebie. 

 

Ile kosztuje Taxi w Zakopanem? Cennik i koszt taksówek

 

Cennik taksówek w Zakopanem oscyluje na terenie całego Podhala w relatywnie zbliżonych do siebie stawkach w poszczególnych firmach. Kliknij Cennik Taxi Zakopane aby sprawdzić cennik naszej firmy Taxi i Bus Zakopane. Znajdziesz tam orientacyjne koszty kursów na terenie Zakopanego i okolic, stawki wynikające z taryf na terenie i poza terenem miasta Zakopane. Sprawdzisz ceny popularnych transferów lotniskowych, poznasz orientacyjne ceny kursów do basenów termalnych, szlaków górskich etc. 

 

Częsta opinia wśród turystów jest taka, że Taxi w Zakopanem jest drogie. Nie jest to do końca prawda, co postaram się pokrótce wyjaśnić. Ceny taksówek w Zakopanem są nieco wyższe, niż w innych miastach jak Kraków bądź Warszawa, co wynika z sezonowego ruchu na terenie Zakopanego i miejscowości pod Tatrami. Przedsiębiorcy prowadzący zarówno hotele, pensjonaty jak i przewozy osób czy taksówki zmuszeni są da narzucenia nieco wyższych marż za swoje usługi, ponieważ w sezonie zarówno letnim jak i zimowym zmuszeni są pracować na utrzymanie swoich firm przez cały rok. Ponadto specyfika położenia Zakopanego i okolicznych miejscowości jak Poronin, Murzasichle, Ząb czy Kościelisko i atrakcji, do których turyści często szukają możliwości dojazdu jak Morskie Oko, Baseny Termalne czy stoki sprawiają, że kierowcy taksówek często wykonują wiele tzw. pustych kilometrów. Na przykładzie: zamawiasz kurs z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej pod szlak na Morskie Oko, trasa ta wynosi około 22 km w jedną stronę, co sprawia, że kierowca wykonuje powrotny kurs na pusto, bez pasażerów. 

 

Czy w Zakopanem jest uber?

 

Nie, w Zakopanem nie ma Ubera ani Bolta. Wynika to właśnie ze specyfiki tego miasta - sezonowość ruchu związanego z przyjazdem turystów i ilości pustych kilometrów. Działalność Ubera pomijając już fakt częstych przypadków kierowców nie posiadających licencji, opiera się na wykonywaniu tańszych kursów, ale bez pustych kilometrów, co jest niemożliwe do realizacji w Zakopanem. Ponadto firmy taksówkarskie posiadają kierowców z odpowiednimi badaniami, kwalifikacjami, mają odpowiednie ubezpieczenia i odprowadzają w Polsce podatki. Zatrudniając kierowców wymagamy od nich zgodnie z prawem zaświadczeń o niekaralności, badań i testów psychologicznych dokumentujących, że dany kierowca jest zdolny do pracy przy bezpiecznych i legalnych przewozach pasażerskich.

 

Jak zamówić Taxi w Zakopanem?

 

Jest kilka możliwości zamówienia taksówki w Zakopanem lub okolicznych możliwościach. Nasza firma proponuję najwygodniejszy możliwy sposób, czyli bezpośredni kontakt telefoniczny z konsultantem , który poinformuje Cię o czasie oczekiwania, dostępności danej taksówki, a także na Twoje życzenie o koszcie danego przejazdu. Rozmowa bezpośrednio z osobą z naszej firmy, pozwoli na to, aby usługa przejazdu została wykonana perfekcyjnie od A do Z, tak jak sobie tego życzysz. Zamawiając przewóz osób, taksówkę w naszej firmie Taxi Bus Zakopane możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na dole naszej strony www. Opowiemy jak najszybciej będzie to możliwe! 

Taksówki w Zakopanem - wybór firmy Taxi Zakopane, oferty, usługi, atrakcje.

15 grudnia 2022
Taxi Zakopane - całodobowa dostępność, taksówki i minibusy. Zadzwoń  i zamów taksówkę w Zakopanem