Zadzwoń i zamów taksówkę w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane
Taxi Bus Zakopane - link do profilu facebook
Taxi Bus Zakopane - link do instargama
Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s
Taxi Bus Zakopane - link do profilu YouTube firmy Taxi Bus Zakopane

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Taxi Bus Zakopane, Taksówki w Zakopanem, Transfery lotniskowe, Obsługa Imprez Okolicznościowych, Wycieczki jednodniowe, Przewóz osób, Wynajem Busów, Spływ Dunajcem Zakopane

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Bus Taxi Zakopane Taksówki

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

 

"Taxi Bus Zakopane, przewóz osób Zakopane, wynajem busów, AllTour’s"

 

Lokalizacja

 

ul. Stary Młyn 1D

34-500, Zakopane

powiat tatrzański

Małopolskie

 

Skontaktuj się z nami

 

telefon: +48 504 401 505

emai: alltour@taxi-bus-zakopane.pl

NIP: 7361727543

REGON: 369957870

Wybór taksówki jako środka transportu z dworca lub na dworzec w Zakopanem

 

Podróżując do Zakopanego pociągiem lub autobusem liniowym, docieramy w rejon dworca w Zakopanem, z którego musimy zaplanować swoją dalszą podróż do hotelu lub pensjonatu w Zakopanem lub okolicznych miejscowościach. Podróż pociągiem lub autobusem to doskonały wybór jeśli chodzi o alternatywę do własnego samochodu w podróży do stolicy Tatr. Taki środek transportu pozwoli uniknąć nam stresu w związku z dużym ruchem ulicznym na drogach do Zakopanego, wiecznymi korkami na Zakopiance w drodze do Tatr, a także problemów z zaparkowaniem samochodu na terenie ciasnego Zakopanego. Niemniej jednak, docierając już na miejsce, na dworzec w Zakopanem , szukamy możliwości do dalszego przetransportowania się w kierunku naszych miejsc noclegowych w hotelach lub pensjonatach - w tym przypadku pomocne okaże się Taxi Zakopane.

 

 

Skorzystaj z taksówki, podróżuj komfortowo i bez stresu

 

Zamawiając taksówkę lub busa nasza podróż z dworca w Zakopanem na miejsce zakwaterowania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Kierowcy taksówek doskonale znają bazę noclegową na terenie Podhala, pomogą z załadowaniem ciężkiego bagażu do samochodu, a także przy wypakowaniu pod hotelem lub pensjonatem. Ponadto, kierowcy taxi zawsze chętnie służą radą na temat atrakcji w Zakopanem, doboru odpowiedniej restauracji czy doradzą szlak Tatrzański, który warto zobaczyć. Nasza podróż taksówką przebiegnie też zdecydowanie szybciej i w bardziej komfortowych warunkach, niż w przypadku skorzystania z usług busów komunikacji miejskiej. Ponadto, usługę taxi możemy zarezerwować również z wyprzedzeniem, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że zarezerwujesz wcześniej taksówkę z dworca w Zakopanem, a kierowca będzie oczekiwał o wybranej godzinie na przyjazd Twojego pociągu bądź autobusu. Taksówka na dworzec pkp w Zakopanem to bardzo komfortowa i wygodna usługa przewozu, którą warto przeanalizować planując podróż do Zakopanego tym środkiem transportu. 

 

Ceny taksówek z dworca w Zakopanem

 

Ceny taksówek zarówno z dworca jak i na dworzec w Zakopanem są zróżnicowane w zależności od miejsca docelowego, a także od firmy taxi w Zakopanem , wyższą kwotę zapłacimy podróżując poza teren centrum miasta Zakopanego, a nieco niższą na terenie centrum. Warto przed zamówieniem kursu zapoznać się z cennikiem taxi, lub po prostu zapytać dyspozytora firmy o orientacyjny koszt przejazdu. Korzystając z usług naszej firmy, cena nie jest niewiadomą, nasz dyspozytor chętnie poinformuje Cię  na temat kosztu wybranego transportu. 

 

Zamów sprawdzone taxi na dworzec

 

Wybierając się na wakacyjny lub zimowy urlop do Zakopanego, planujemy zarówno podróż w jedną stronę, jak i chcemy zaplanować i zagwarantować sobie i swoim bliskim bezpieczny i punktualny transport powrotny. Tak jak rezerwujesz bilet powrotny na pociąg lub autobus, w naszej firmie możesz zarezerwować punktualny transport powrotny z hotelu lub pensjonatu, na dworzec w Zakopanem. Przez długie lata swojej działalności, zawsze staramy się, aby zapewnić naszym klientom bezpieczny, punktualny dojazd w zamówione przez nich miejsce. Jest to bardzo ważne, w przypadku kiedy kupiłeś bilet na pociąg lub autobus i musisz na czas dotrzeć na dworzec. Korzystając z usług naszych taksówek, możesz być pewien, że nasi kierowcy będą punktualnie o wybranej przez Ciebie godzinie, i bezpiecznie, na czas przetransportują Cię na planowany czasowo autobus lub pociąg. Możesz nam zaufać, ponieważ wiemy jak ważna jest solidność i punktualność, szczególnie w sytuacjach kiedy śpieszymy się na zaplanowany odjazd pociągu lub autobusu. 

 

Zamów taksówkę na dworzec w Zakopanem - taksówki dostępne całodobowo 24h/7

 

Nasze usługi dostępne są całodobowo, więc jeśli zarezerwujesz taksówkę na godziny nocne lub wczesnym rankiem, możesz mieć również pewność, że dotrzesz punktualnie na dworzec. Niezależnie, czy Twój pociąg odjeżdża o piątej rano, czy przyjeżdżasz do Zakopanego o północy, nasze taksówki będą do Twojej dyspozycji.

 

Samochody dostoswane do Twoich potrzeb

 

Posiadamy zarówno tradycyjne, 4-osobowe taksówki jak i 6,7 i 8 osobowe vany i minibusy (zobacz Taxi Bus) . Oferujemy również możliwość zamówienia transportu dla grup powyżej 8 osób, licząc nawet do dużych grup 20-30 osobowych. Nasze pojazdy wyposażone są w wygodne fotele, pojemne bagażniki, klimatyzację i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa niezbędne przy przewozie osób. Korzystając z naszych sprawdzonych usług taxi w Zakopanem, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, żeby usługa była zrealizowana na najwyższym możliwym poziomie.

 

Za taksówkę zapłacisz także kartą lub blik

 

W naszej firmie taxi Zakopane za swój przejazd możesz wygodnie zapłacić także kartą lub blik. Nie wziąłeś gotówki? To dla nas nie problem, możesz zapłacić za przejazd taksówką wygodnie kartą lub telefonem. 

Taxi w Zakopanem na dworzec PKP / PKS

22 kwietnia 2023
Taksówki w Zakopanem na dworzec pkp/pks. Zadzwoń i zamów taksówkę na dworzec