Taxi Krupówki , Taksówki w Zakopanem na krupówki
15 grudnia 2022

Taxi Zakopane Krupówki - dojedź komfortowo na Zakopiańską "promenadę"

Ulica Krupówki w Zakopanem

 

Zakopiańskie Krupówki to pieszy deptak, zamknięty dla ruchu pojazdów. Ta kultowa, zakopiańska ulica nazwę swą wzięła od nazwy polany, na której swoje fundamenty mają dzisiejsze Krupówki, która należała niegdyś do rodziny Krupowskich. Ulica stanowi jedną z głównych osi Miasta Zakopane, skrzyżowanie z ulicą Kościuszki przy zakopiańskiej Poczcie stanowi centralny punkt całego miasta. Ulica ta stanowi mekkę dla wielu turystów przybywających pod Tatry, bowiem jest ona już słynna jak przykładowo Molo w Sopocie, czy Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach. Na ulicy znajdziemy masę restauracji, kawiarni, butików odzieżowych i sklepów górskich. Przy Krupówkach znajduje się słynny Poraj, Oczko Wodne wraz z Mostkiem, na którym turyści zwykli robić sobie pamiątkowe zdjęcia, a spacerując po Krupówkach możemy spotkać kultowego "Misia", z którym wiąże się pewna tradycja - od ponad wieku turyści robią sobie zdjęcia ze słynnym Misiem z Krupówek.

 

Taksówką na Krupówki...

 

Oferujemy komfortowy dojazd taksówką na Krupówki z różnych miejsc na terenie Zakopanego, a także innych miejscowości jak chociażby Poronin, Murzasichle czy Kościelisko. Po ciężkiej wyprawie w Tatry wieczorny relaks w świetle księżyca w jednej z Krupowskich karczm, razem ze znajomymi lub rodziną? Nie martw się o parking, o który bardzo ciężko w pobliżu Krupówek, a także co stanie się z samochodem, kiedy skuszony postanowisz napić się jednego z zakopiańskich, craftowych browarów - po prostu zadzwoń do nas. Zapewnimy Ci dogodny transport z pensjonatu lub hotelu na Krupówki, a kiedy będziesz chciał wrócić, wystarczy, że zadzwonisz i zamówisz kurs powrotny, a nasz kierowca bezpiecznie dowiezie Cię z powrotem do hotelu.

 

Wybieraj firmę taksówkarską, którą opiniami doceniło już wiele klientów

 

Działamy w branży Taxi w Zakopanem rzetelnie już od wielu lat, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci w opiniach naszej firmy w Google. Nie ryzykuj, i postaw na rzetelny i sprawdzony transport na terenie Zakopanego i okolic. 

 

Taxi Zakopane na Krupówki cena?

 

Cena zamówienia taksówki lub minibusa na Krupówki jest zróżnicowana, w zależności od tego, z jakiego miejsca planujesz się przedostać, i jak dużej taksówki potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę dostępnych przejazdów na terenie Zakopanego i okolic, zadzwoń do nas, a na pewno postaramy się sprostać danemu zleceniu. Cennik, gdzie możesz orientacyjnie dowiedzieć się ile będzie kosztował dany kurs znajdziesz tutaj. 

 

Nocne życie Zakopanego - nocne taksówki

 

W Zakopanem od dwóch lat nocą funkcjonują właściwie jedynie dla kluby, dyskoteki - LeScandale i Vavavoom - obydwie znajdują się w pobliżu skrzyżowania Krupówek i ulicy Kościuszki. Ponadto wiele zakopiańskich karczm prowadzone są szczególnie weekendami do późnych godzin nocnych, jak np. świetne miejsce regionalnych spotkań przy muzyce Watra, gdzie odbywają się koncerty słynnych "Baciarów", bądź doskonałe restauracje zakopiańskie docenione przez krytyków kulinarnych Bąkowo Zohylina Wyżnia i Niżna. 

 

Dla każdego znajdzie się coś miłego. Potrzebujesz porady? Nasz kierowca chętnie pomoże Ci wybrać miejsce, gdzie w miłej atmosferze spędzisz świetnie czas. 

 

Wieczór panieński lub kawalerski?

 

Organizujesz ze znajomymi wieczór panieński lub kawalerski i szukasz odpowiedniego środka transportu, który dowiezie Cię na imprezę i odbierze, kiedy będziecie chcieli wrócić? Zadzwoń do nas i zamów swój kurs. Zaoferujemy dogodny transport w atrakcyjnej cenie. 

Firma

 

F.H.U. ALLTOUR

Taxi Bus Zakopane

Stary Młyn 1d

34-500 Zakopane

+48 504 401 505

alltour@taxi-bus-zakopane.pl

Polub nas na facebook'u

Nasza oferta

 

Taksówki w Zakopanem

Taxi Bus Zakopane

Transfery Lotniskowe

 Spływ Dunajcem

Obsługa Imprez Okolicznościowych

 Wycieczki jednodniowe

Przewóz Osób

Usługi Turystyczne

Wynajem busów

Bus Taxi Zakopane Taksówki

Twój e-mail:

Treść zapytania

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Taxi Bus Zakopane, Taxi Zakopane, Taxi Transfer Zakopane, Bus Taxi Zakopane, Bus Morskie Oko, Taxi Morskie Oko, Taxi Kuźnice, Taxi Termy, Transfery Lotniskowe Zakopane, Taxi 1-8 Osób Zakopane, Vip Class Taxi Zakopane, Wynajem Busów Zakopane, Wynajem Limuzyn Zakopane, Transport Na Imprezy, Przewóz Osób Zakopane, Taxi Dolina Kościeliska, Taxi Dolina Chochołowska, Taxi Murzasichle, Taxi Kościelisko, Zakopane Busy, Spływ Dunajcem Zakopane, Wynajem Autokarów Zakopane

Projekt i realizacja: smart View Zakopane™ - wszelkie prawa zastrzeżone

Strona używa ciasteczek - polityka prywatności (RODO)

Taxi Zakopane 24 Taxi Bus Taksówka Taxi zakopane

Taxi Bus Zakopane - Twój Transport w Tatrach